Sıkça Sorulan Sorular

Almış olduğum ürünü iade edebilir miyim ?

sitemizden almış olduğunuz ürünleri, yeniden satılabilirliğini kaybetmemesi şartı ile idade edebilirsiniz.

Kredi Kartım yok nasıl sipariş verebilirim?

Sistemimizden Havale- Eft yöntemi yada kapıda ödeme yöntemi ile sipariş verebilirsiniz.

Ürünlerinize güvenebilir miyim?

isascare.com'da satılan bütün ürünler yetklili yasal mercilerce onaylanmış ruhsatlı, üretim izinli, ürünlerdir. Ayrıca ürün geliştirme süreçlerinin vazgeçilmez bir adımı olarak bütün ürünler konusunda en uzman yerli ve yabancı üniveriste, bağımsız laboratuvar ve enstitülerce test edilmiştir.  Kendi sevdiklerimiz için kullanmadığımız hiçbir ürünü bu sitede satışa sunmuyoruz. Ayrıca ürünlerimiz bir çok pazara ihraç edildiği için sadece ülkemizde değil, hedef ihraç ülkelerde de kullanım için onaylanmıştır. Bu anlamda ürünlerimize güvenebilirsiniz.

Kargo ücretini siz mi ödüyorsunuz?

Değerli müşterimiz 99 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti firmamız tarafından ödenmektedir.

Telefonda sipariş verebilir miyim ?

Telefon numaranızı bize iletmeniz durumunda ilgili departmanda bulunan arkadaşlarımız sizi arayarak telefonda siparişinizi alacaklardır.

Teslimat kaç günde gerçekleşir?

600 km dahilinde 1 iş günü, 600 km üzerinde ise 2 iş günü içerisinde teslim olur. Ancak pandemi döneminde, isascare.com kontrolü haricinde oluşan mücbir sebeplerden dolayı yaşanan gecikmeler maalesef yaygın şekilde görülmektedir. isascare.com, müşterilerinin mağduriyetinin giderilmesi amacıyla en etkin kargo şirketleri ile çalışmaktadır. 

Ürünleriniz sağlık bakanlığı ruhsatlı mı?

Bu sitede satışa sunulan bütün ürünler, ilgili bakanlık birimlerinden gerekli, üretim izni, ÜTS kaydı ve ruhsat onayı almış ürünlerdir. 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır